Çalıştığımız Şehirler

MOĞOLİSTAN NAKLİYE

Asya kıtasının en doğusunda bulunan bir uzakdoğu ülkesi olan Moğolistan’ın başkenti Ulan Batur, nüfusu ortalama 2 milyon 180 bin civarındadır. Resmi dili Moğolca olan ülkenin dini budizmdir. Batısında Doğu Türkistan, kuzeyinde Sibirya, güneyinde ve doğusunda ise Çin ile çevrelenmiştir.
Moğolistan taşımacılık alanında tır nakliye faaliyetlerini sürekli olarak sürdüren firmamız, yapılan sevkiyatları alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’den Moğolistan’a ihracat, Moğolistan’dan Türkiye’ye ithalatı yapılmakta olan tüm yüklerin taşınmasında nakliye hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Moğolistan’a gönderilen her türlü yükün taşınması Gürcistan-Rusya üzeri karayolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından roro gemisi çıkışlı olarak, yine Rusya üzeri denizyolu-karayolu şeklinde sağlanmaktadır.
Şirketimizce Frigo Taşıma, profesyonel ekip ve son model araçlarımızca tecrübemizle taşımacılık hizmeti vermekteyiz... Ulaştırma Bakanlığı’ndan almış olduğumuz taşıma belgesinin vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, komple tır ve kamyon organizasyonu, parsiyel yük, ağır nakliyat kargo ve proje taşımacılığı konularında müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmaktayız. Sahip olduğumuz geniş acente ağı ile sizlere en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.
Türkiye Moğolistan arası karşılıklı olarak ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel kapsamlı yük taşımacılığı, konteyner nakliye ve frigo tır nakliyesi gibi alanlarda hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.